.

Lista produktów marki I LIKE BETON

Oryginalne produkty marki I LIKE BETON.

I LIKE BETON to marka betonowych dodatków do wnętrz. Cechują nas wysokiej jakości produkty wykonane z najlepszego betonu dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z tym materiałem. Nasza marka specjalizuje się w produkcji i sprzedaży nowoczesnych elementów dekoracji betonowych idealnych do aranżacji wnętrz. Wszystkie produkty wykonane są ręcznie, a ich produkcja w całości odbywa się w Polsce. Stawiamy na jakość, połączoną z atrakcyjnym wyglądem, który z pewnością trafi w gust wymagających klientów.

Donica HELIO Donice
Price: 139,00 zł
Donica ORBIS Donice
Price: 89,00 zł
Donica SOLAR Donice
Price: 69,00 zł
Price: 319,00 zł
Price: 619,00 zł
Price: 169,00 zł
Price: 169,00 zł
Price: 149,00 zł
Price: 149,00 zł
Stołek RESTO Krzesła
Price: 519,00 zł
139,00 zł

Donica Betonowa HELIO występuje w jednym rozmiarze. Świetna osłonka dla roślin ogrodowych. Dzięki swojej wadze, nie straszne jej nawet najsilniejsze wiatry.

89,00 zł

Kwadratowa betonowa donica ORBIS z surowego betonu w dwóch rozmiarach.

69,00 zł

Donica betonowa SOLAR występuje w trzech rozmiarach: mała, średnia oraz duża. Ciężka, wykonana z surowego betonu, najlepiej wygląda w dużych salonach.

Edison Cube to betonowa lampa w stylu retro do każdego typu wnętrz. Doskonale komponuje się zarówno we wnętrzach industrialnych jak, modernistycznych czy tych utrzymanych w stylu retro.

Większa lampa Edison Cube to betonowa lampa w stylu retro do każdego typu wnętrz. Doskonale komponuje się zarówno we wnętrzach industrialnych jak, modernistycznych czy tych utrzymanych w stylu retro.

169,00 zł

Misa LUNA w charakterystycznym owalnym kształcie, wykonana z surowego betonu w ciemno szarej wersji kolorystycznej.

169,00 zł

Misa LUNA w charakterystycznym owalnym kształcie, wykonana z surowego betonu w szarej wersji kolorystycznej.

149,00 zł

Misy TONDO w najpopularniejszym kształcie. Świetna do mniejszych pomieszczeń, jadalni czy kuchni. Ręcznie wykonana z otwartej ciemnej struktury betonu.

149,00 zł

Misy TONDO w najpopularniejszym kształcie. Świetna do mniejszych pomieszczeń, jadalni czy kuchni. Ręcznie wykonana z otwartej jasnej struktury betonu.

519,00 zł