Betonowa retro lampa w nowoczesnym mieszkaniu?

Betonowa retro lampa w nowoczesnym mieszkaniu?

Aktualności 0 Comments

Przypominacie sobie chwilę kiedy stanęliście przed decyzją zakupu swojego własnego M? Kiedy wszystkie formalności zostały domknięte, dostaliście długo wyczekiwane klucze, i… co dalej? Wszystkie pomieszczenia zostały wykończone, meble poskręcane już stoją w salonie, została tylko jedna rzecz – odpowiednie oświetlenie. W końcu to ono nadaje wnętrzu wyjątkowy charakter i dopełnia cały wystrój.

W zależności od zamysłu projektanta, bądź lokatora, można trzymać się konkretnego stylu. Naszym ulubionym, jak nietrudno się domyślić, jest styl industrialny, loftowy. Króluje tam surowy beton, którym dzielimy się w sklepie I LIKE BETON.

Wracając do oświetlenia, zestawienie otwartej struktury betonu i światła daje nietuzinkowy efekt. Kontrast pomiędzy surowością materiału a otulającym ciepłym światłem to idealne rozwiązanie aby dopełnić wystrój wnętrza.

Lampa betonowa Edison Cube dostępna jest w dwóch rozmiarach. Dzięki temu możemy być pewni, że dobrze dopasujemy proporcje lampy do mebli.

Mała lampa betonowa Edison Cube doskonale posłuży jako lampka nocna.

Z kolei lampa betonowa Edison Cube 15 może rozświetlić pomieszczenie, w którym spędzamy wieczory.

Zaletą lamp betonowych Edison Cube jest możliwość regulacji natężenia światła. Łatwo dostosujesz je do wybranego nastroju.

W komplecie jest pękata żarówka, która bije rekordy popularności swoją unikatową budową.

Podstawa lampy jest betonowy sześcian, zapewnia stabilność i chroni przed przypadkowym upadkiem ze stolika.

Przykładamy dużą uwagę do szczegółów. Możesz także wybrać odpowiedni kolor kabla zasilającego (?), spośród dostępnych: złoty, srebrny, czarny.

W naszych głowach kłębi się od pomysłów. Z pewnością jeszcze nieraz zaskoczymy Was nowym projektem lampy. Możemy zdradzić jeden szczegół… będzie stworzona z betonu! To nasz ulubiony materiał, a pomysłów i inspiracji mamy mnóstwo! Wiemy, że nasi Klienci, którzy wybrali Lampy Edison Cube są pod ich wielkim wrażeniem. Lampy Edison Cube od I LIKE BETON to gwarancja solidnego wykonania i najnowszych trendów.  

Odpowiedz

*
**Nieopublikowany
*Link do strony http://
*